Bezpłatnie przez 14 dni!

poczuj zawrotną prędkość ściągania plików z plikostrady
korzystaj legalnie z przeogromnych zbiorów muzyki, gier, filmów, programów oraz erotyki

Jak ściągać?

W ramach Plikostrady oferujemy Państwu dostęp do ultraszybkich serwerów sieci Usenet zawierających ponad 120 000 grup dyskusyjnych, w tym dostęp do muzyki, filmów, gier, programów oraz treści erotycznych. Gwarantujemy anonimowy dostęp do niewyobrażalnie bogatych zasobów cyfrowego świata – bez cenzury i ograniczeń. Wszystko czego dusza zapragnie.

Szybkość i niezawodność

 • Znudzony czekaniem w kolejce? Nie trać więcej czasu i ściągaj pliki bezpośrednio z serwerów sieci Usenet , bez konieczności oglądania się na innych!
 • Technologia Plikostrady zapewnia maksymalne wykorzystuje możliwości Twojego łącza już od pierwszych chwil pobierania. Blu Ray w kilka minut? Z nami uwierzysz w to co do tej pory wydawało Ci się niemożliwe.

Bogactwo treści w zasięgu ręki

 • Oszałamiająca liczba 12 000 grup dyskusyjnych zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli czegoś nie znajdziesz na serwerach sieci Usnet, to zastanów się dobrze czy to na pewno istnieje.
 • Imponujące zasoby Plikostrady każdego dnia powiększają się o kolejne 3000 gigabajtów nowości. Filmy, muzyka, zdjęcia, książki, gry i programy to nie wszystko! Plikostrada to także wielka i bardzo aktywna społeczność użytkowników grup dyskusyjnych. Korzystaj do woli z tej niesamowitej kopalni wiedzy oraz niepowtarzalnej szansy na zawieranie fascynujących znajomości.
 1.  
  Wolność wyboru

  Korzystając z Plikostrady sam decydujesz o tym co i kiedy chcesz pobrać. W przeciwieństwie do użytkowników sieci wymiany plików p2p, nie musisz udostępniać osobom trzecim, jakichkolwiek danych znajdujących się na twoim komputerze.

 2.  
  Bezpieczeństwo i anonimowość

  Gwarantujemy, iż Twój adres IP oraz pobrane przez Ciebie pliki nie będą nigdzie rejestrowane. W przeciwieństwie do użytkowników sieci P2P, korzystając z Plikostrady nie musisz się obawiać ryzyka inwigilacji ze strony osób trzecich.

 3.  
  Łatwość obsługi

  Nawet początkujący użytkownicy Internetu potwierdzą, iż korzystanie z Plikostrady jest dziecinnie łatwe. W panelu użytkownika dostępnym po dokonaniu rejestracji, zamieściliśmy szczegółową instrukcję obsługi Plikostrady.

 4.  
  Bez reklam

  Zmęczony uciążliwymi reklamami, spamem, wyskakującymi okienkami pop-up, drogimi sms’ami oraz złośliwym oprogramowaniem i wirusami ? Spróbuj dostępu do Plikostrady, a zapomnisz o wszystkich dotychczasowych problemach.

Oferta specjalna

 

Wyłącznie teraz!
14 dni testu
bez opłat

Sprawdź nas!

Bogactwo Plikostrady

 •  
  483 mln Plików tekstowych
 •  
  976.942 Filmów
 •  
  1.547.832 MP3
 •  
  547.841 Programów
 •  
  246.732 Gier
 •  
  1.252.492 Zdjęć

Top grupy dyskusyjne

 1.  
  alt.binaries.dvd
 2.  
  alt.binaries.pictures.erotica
 3.  
  alt.binaries.games.xbox360
 4.  
  alt.binaries.erotica
 5.  
  alt.binaries.sounds.mp3

Twoje bezpieczeństwo

 
Kliknij i dowiedz
się więcej

Opinie klientów

Ten serwis jest rewelacyjny! Do tej pory używałem torrentów i zawsze musiałem długo czekać, aż ściągnie mi się jakiś plik. Z Plikostradą ściągam już od pierwszej minuty z całą prędkością mojego łącza. Chciałbym też podziękować całemu zespołowi za szybką pomoc.

Marcin S. z Wrocławia
 
 
 

Czy mają Państwo jeszcze jakieś pytania?

Do Państwa dyspozycji jest nasze biuro obsługi klienta. Wszelkie pytania należy kierować na adres: [email protected].
Więcej możliwości kontaktowych: Kontakt